www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нека спрем новините на турски език по БНТ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нека спрем новините на турски език по БНТ
Публикувано на: 13.9.2008, 17:47
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Това което БНТ прави да дава новини на турски е прекалено,ние не да не сме турска провинция.Това е срам за целия балгарски народ и неоважение кам предзите ни които са дали живота си за Балгария и за неиното освобождебие,нека напишем емаили на бнт за неззабавното спиране на емисиите на турски език.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.9.2008, 18:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Извинявай, ако те огорчавам, но няма да стане. За да се махнат новините на турски, ще трябва преди това да се махнат онези бандити, които ги пуснаха. А те няма да се махнат, ако не се промени политическия модел в България. Засега не мисля, че е възможно. Особено с наличните хора, с които разполагаме. Предложих да организираме кампания за махането на една далеч по-дребна фигурка - Главния секретар на МВР. Уви, оказа се непостижимо. Ако успеем в една по-малка битка, значи можем да спечелим и по-голяма. Но как искаме да спечелим голямата битка, когато не сме в състояние да проведем и най-малкото сражение?
Съжалявам, приятелю, аз също съм много огорчен от ситуацията и от отношението на хора, които смятах за наши хора. Май от времето на Ботев нищо не се е променило. Прочети "В механата" и ще се съгласиш с мен.


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 13.9.2008, 22:27
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Новините на турски език в НЕБЪЛГАРСКАТА национална телевизия вървят,ако не се лъжа вече 8 години.Хиляди приказки се изприказваха против тях и нищо.Примири се приятелю,ще си продължат.Аз съм от такъв смесен район,че вече като чуя турски ми идва да коля.Просто не ги гледай и толкова.аз така правя,за да не се дразня,то не ми стигат наште турци,че и по телевизията да ги гледам.

АМЕТ ДОАН-знай,че дорде я има Стара планина пред турчин глава не скланям!
PM
Top
Публикувано на: 13.9.2008, 23:05
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не виждам предложения в тази тема!
Като как да стане така,че новините на турски да спрат?!
Аз предлагам два варианта на евентуални действия по спирането на тез новинки:
1.събираме се сто -100-сто човека и отиваме на сан стефано29 в часа на излъчването на определена от нас дата-и им чупиме камерките и онождаме говорителницата!
2.самостоятелно и поединично-с Пиратка!
PM
Top
Amenhotep
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 659
Дата на регистрация: 8-November 06



Аз съм писал поне 5 мейла и съм изпратил 2 писма до президента ...

Ама на тоя ... "президент", нали знаете колко му дреме ...

СЛЕДВА!

Новини на цигански (щот вестник няма как да издадат) по БТВ
http://www.vbox7.com/play:2b53aaa0


--------------------
!!! ????-????? ??????????? !!! [img]http://img67.imageshack.us/img67/802/sanstefano1rc.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/5268/chalga3ca.jpg[/img] !!!!! ???????? ??? ?????? !!!!!
PMEmail PosterUsers Website
Top
БатИван
Публикувано на: 14.9.2008, 18:57
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 1 660
Дата на регистрация: 14-September 08



Мещера , допада ми идеята ти.
Аз съм за!
PM
Top
БатИван
Публикувано на: 16.9.2008, 19:04
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 20
Участник # 1 660
Дата на регистрация: 14-September 08



Багаин , нали си гледал "Капитан Петко войвода"-наистина български филм?Сещаш ли се защо се пръсна турската орда пред стените на обсадения град.....?
PM
Top
MintBG
Публикувано на: 19.9.2008, 17:52
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 648
Дата на регистрация: 6-September 08



Твърдо ЗА...няма нужда от никакви обяснения.
Като искат новини на турски да вървят в Турция.
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 19.9.2008, 18:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Няма проблем за мен да има новини на турски и на какъвто и да е друг език тук в България, стига да не преобладават чуждите езици (език) всички заедно отколкото на български език. Националната телевизия и медиии обаче трябва задължително да говорят и пишат само и единствено на Български език. Понеже това са мои, както и ваши медии (национални), то ако ще се взима друго решение, трябва да има и писменно нашето съгласие. Лично аз, мога да дам такова писмено съгласие само след сключване на сделака с условия (договор):
-Аз приемам да се излъчват материали на чужд език по националните медии.
-Националната медия се съгласява да ме обезщети безвъзмезно и без протест със злато в размер на 666 хиляди тона с доказан законен произход!
Мисля, че при такива условия ще можем да преговарям(е) за всичко. След като сме принудени да живеем във финансова система-това е единствения вариант-сделката!
Когато се прави нещо подобно и извършителите не са склонни да преговарят и да сключват сделки, тогава това се явява инвазия!
PM
Top
Astronomer
Публикувано на: 21.9.2008, 13:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 196
Участник # 784
Дата на регистрация: 28-January 07



Да, Елтимир е прав. За съжаление може би, тези новини на турски, уж език, са следствие от една кампания на алчни и извратени чудовища (не мога да ги нарека хора) отвъд океана. Най-лошото обаче не е това. Най-лошото е, че за фалшиви ценности управниците, по-точно уКРИВниците у нас им се продават, за сметка на всички нас - другите българи, ако изобщо могат да се нарекат българи тези дето се продават, за нашето нещастие и изтребление.
Искам да кажа, че вчера гледах едно предаване с може би най-добрия български журналист, на световно ниво, Кеворк Кеворкян. Той обясняваше защо и как неговото предаване Всяка неделя е паднало от ефир, по-точно кой го е свалил и защо. Човекът си го каза в прав текст и ще го цитирам по памет: "Предаването беше свалено по поръчка на Георги Първанов, защото започна да се говори много срещу войната в Ирак, вземаха се интервюта от видни американски интелектуалци, като Гор Видал, който осъждаше войната в Ирак". Ето затова докато има такива мекерета и ибрикчии като Георги Педерванов, ще има и новини на турски език и всякакви други медийни боклуци, каквито се сетиш.
PM
Top
Публикувано на: 21.9.2008, 22:36
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Astronomer @ Sep 21 2008, 01:41 PM)
Да, Елтимир е прав. За съжаление може би, тези новини на турски, уж език, са следствие от една кампания на алчни и извратени чудовища (не мога да ги нарека хора) отвъд океана. Най-лошото обаче не е това. Най-лошото е, че за фалшиви ценности управниците, по-точно уКРИВниците у нас им се продават, за сметка на всички нас - другите българи, ако изобщо могат да се нарекат българи тези дето се продават, за нашето нещастие и изтребление.
Искам да кажа, че вчера гледах едно предаване с може би най-добрия български журналист, на световно ниво, Кеворк Кеворкян. Той обясняваше защо и как неговото предаване Всяка неделя е паднало от ефир, по-точно кой го е свалил и защо. Човекът си го каза в прав текст и ще го цитирам по памет: "Предаването беше свалено по поръчка на Георги Първанов, защото започна да се говори много срещу войната в Ирак, вземаха се интервюта от видни американски интелектуалци, като Гор Видал, който осъждаше войната в Ирак". Ето затова докато има такива мекерета и ибрикчии като Георги Педерванов, ще има и новини на турски език и всякакви други медийни боклуци, каквито се сетиш.

И Ноам Чомски!Тоз може и да е жид,но предаването беше спряно от гуце или гоце,кой как ще,зарад войната.Аз щях да засягам темата,щото също гледах предаването и отдавам чест и почитания на Кеворк за неговият открит изказ!Малко мъже има в таз територия,които така да се изкажат.
Ще се помъча поне мъничко да стигна нивата на Кеворк/макър да знам че ще се разсърди/,като попитам гоце-гуце:АМ СЯ БЕ,ЦЪРВУЛ?!?! smil4334abded4493.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020